Родинам загиблих компенсують 50% сплати за комунальні послуги

330

З такою пропозицією голова Полтавської ОДА Валерій Головко звернувся до голів райдержадміністрацій, районних рад, міських голів у Пирятині під час виїзного засідання колегії ОДА та ради регіонального розвитку. Власне, прохання щодо пільг на житлово-комунальні послуги до очільник області під час урочистостей з нагоди Дня матері озвучили мами полтавців, які загинули на сході України та під час війни в Афганістані.

Це була пропозиція родин загиблих полтавців, — прокоментував Валерій Головко. — Підтримка для родин, які втратили найдорожче, — своїх чоловіків і синів, від нас важлива і потрібна. Держава на себе взяла 50 відсотків сплати за житлово-комунальні послуги. Я вважаю, що буде дуже доречно (і тут немає ніякої політики), що кожен бюджет — району, міста, села чи селища — виділить певну кількість коштів, щоб компенсувати з власного бюджету решту 50% сплати за комунальні послуги. Будь ласка, зустріньтеся з цими сім’ями. Зробіть цей крок.

Як зауважила директор Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко, ціна питання — трохи більше мільйона гривень з бюджетів усіх рівнів. Департамент вже має детальний список всіх родин загиблих 9до уваги брали батьків). 164 сім’ї мешкають в містах, 56 родин — в районних центрах і 170 — у селах.

Ми пропонуємо внести зміни в діючі соціальні програми — районні, міські, сільські. Це не такі великі кошти, — додала Людмила Корнієнко. Повинна бути спільна відповідальність і спільна участь у вирішенні всіх соціальних проблем. А це і буде реальна, ефективна і відчутна підтримка кожної сім’ї.

Списки всіх родин відсьогодні надійде в райони. Валерій Головко закликав представників місцевої влади, депутатів місцевих рад до кінця червня внести зміни до програм і закласти необхідні кошти.

Нагадаємо, що минулого року обласна влада вже запровадила кілька інновацій у сфері соціального захисту учасників АТО, і родин загиблих зокрема. Так, на обласному рівні було запроваджено виплату по 25 тисяч гривень кожній родині загиблого, по 10 тисяч гривень — на увічнення пам’яті. У травні цього року вперше провели додаткові виплати по 1000 гривень всім сім’ям загиблих воїнів АТО і учасників війни в Афганістані. На це з обласного бюджету виділили 11 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости