Декомунізація на Житомирщині “зашпорталась” об Бердичів

33

Декомунізація на Житомирщині “зашпорталась” об Бердичів

Фото: Василь Хомюк

24 Травня 2016,13:09

86

Автор: Василь Хомюк

Губернатор Житомирської області Сергій Машковський підписав розпорядження, згідно з яким у 224 населених пунктах області перейменували 697 вулиць і провулків. Також відповідно до розпорядження демонтують понад 70 пам'ятників і пам'ятних знаків та створять музей тоталітарного режиму. Проте 20 вулиць та провулків у області до розпорядження все-таки не включили, а саме – одну вулицю у селі Вишевичах та 19 – у місті Бердичеві.

>

За словами заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, закон про декомунізацію повинні виконувати всі. Виникає питання лише в самих назвах вулиць та провулків, тобто ці топонімічні об’єкти підлягають обов’язковому перейменуванню, адже містять в своїх назвах тоталітарне минуле.

Після того, як губернатор Житомирської області Сергій Машковський підписав розпорядження про перейменування топонімічних об’єктів, з’явились люди, незадоволені таким перебігом подій. На засіданні топонімічної комісії присутні близько 15 бердичівлян, які приїхали спеціально для того, щоб висловити своє невдоволення щодо перейменування вулиць у їх місті.

Наразі засідання топонімічної комісії продовжується. Читайте подробиці згодом на “ЖИТОМИР.today”.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги