У Рівному хочуть реєструвати чотирилапих

396

У Рівному комунальники думають над тим, як вирішити проблему безпритульних тварин. На їх думку, зарадити цьому може реєстрація всіх тварин у місті. Про це вони розповіли у медіа-центрі ERVE.UA.

Також казначейство постійно недодає їм кошти на боротьбу з безпритульними собаками. 

В 2012 році у Рівному було передбачено 295 тисяч гривень на створення стерилізаційного центру, але з них змогли використати лише 1329 гривень. У 2013 році закладалося 430 тисяч гривень, а використали 220 тисяч. 

«Починаючи з 2012 року, ми намагалися робити усе, що могли на ці кошти. Передбачалася одна сума, а казначейство видавало іншу. Не було фінансування на ловця та ветеринара. За свою роботу люди отримували кошти лише через п’ять місяців. А у 2015 році було зрушення в цьому питанні, тому ми змогли простерилізували вже 230 собак. Зараз є нагальна потреба у розбудові притулку, адже всі вольєри переповнені», - розповідає голова ГО «Під Егідою» Тамара Лук'янчук.

За її словами, проблема полягає не у собаках, а в людях, які їх викидають. Адже після «зачищення» одного з районів Рівного від тварин, там постійно з’являються нові. Тому потрібно негайно почати реєстрацію усіх собак, які є в місті.

Ще однією проблемою є те, що мешканці сіл залишають цуценят на рівненських ринках.  

Читайте також по темі: Безпритульних рівненських собак забирають за місто (ФОТО)Цікаві цифри: скільки на вулицях Рівного безпритульних собакСобаче життя по-рівненськи (ФОТО)

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги