На Тернопільщині обрали, хто проведе атестацію поліцейських

346

Співбесіда з кандидатами у члени атестаційних комісій відбулася 26 травня в ГУ НП Тернопільської області. Відбирали з числа громадських активістів, організацій та представників засобів масової інформації, які атестуватимуть працівників поліції Тернопільської області.

Співбесіди провели радники міністра внутрішніх справ України Іван Варченко та Віктор Чалаван, представник центру рекрутингу Олена Дятлова, працівник департаменту кадрового забезпечення Нацполіції України Сергій Комісаренко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в області Олександр Богомол та керівник управління кадрового забезпечення Василь Крайник.

Проводити відбір правоохоронців виявили бажання близько півсотні кандидатів, але члени комісії, поспілкувавшись з кожним окремо, відібрали лише 24 претендентів, п’ятеро з яких зарахували до резерву. Шестеро активістів краю поїдуть до Києва для атестації керівного складу поліції Тернопільщини.

За словами Івана Варченка, у ході розмови вони намагалися за короткий час зрозуміти мотиви кандидатів, їх наміри та прагнення, оскільки саме цим людям доведеться нести відповідальність за подальшу долю не одного правоохоронця під час атестації особового складу.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости