Будівництво літнього кафе у луцькому парку призупинили

291

Будівництво літнього кафе поблизу центральної алеї парку культури та відпочинку імені Лесі Українки у Луцьку призупинили.

Про це написав заступник міського голови Юрій Моклиця.

Посадовець зазначив, що дозвіл на розміщення літнього кафе у вказаному місці був виданий виконкомом 8 серпня 2015 року. Встановлення конструкції розпочалось кілька тижнів тому.

В цій ситуації виникло 2 запитання.

1. Чи можна вважати цю конструкцію (яка має бути тимчасовою) повноцінним будівництвом? Половина людства переконана, що це будівництво, бо там є фундаменти. Інша половина стверджує, що ні, бо там немає 30-ти сантиметрів у глибину. Крапку у цьому питанні поставить організація, яка має сертифікат і право здійснювати відповідну експертизу. Думаю, на наступному тижні такий документ у нас буде. Тому давайте без гадалок і громадських експертиз.

2. Чи порушені умови паспорту прив'язки? Відповідь: так, порушені. Тут до гадалки не ходи, заявлені розміри 8 на 17,5 метрів, а по факту є 12 на 24. Рулетка форева. Ну і висота теж не відповідає документам.

"У зв'язку з ситуацією, що склалась,, - написав Моклиця, - вчора на місці я зібрав комісію із представників архбудконтролю, архітектури, муніципальної поліції. Факт порушення був зафіксований та підприємцю (Шеремета О.Ю.) було вручено (вже всьогодні) припис з вимогою привести споруду у відповідність до паспортa прив'язки. Термін виконання: 12 червня.

В цій ситуації є два варіанти: або підприємець змінює споруду під вимоги чинного законодавства, або він підлаштовує документи під оце чудо, яке зараз стоїть в парку. З огляду на можливість реалізації другого варіанту та потенційну наявність інших, непередбачуваних варіантів, прошу громадськість та ЗМІ уважно слідкувати за подіями, які відбуваються навколо цієї споруди".

Заступник міського голови переконаний, що історія набуде набагато цікавішого змісту, якщо експертиза виявить факт наявності будівництва. Одним із можливих варіантів виходу із ситуації тоді буде анулювання паспорта прив'язки і демонтаж конструкції.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости