Керівник області про нові інвестиції та робочі місця на Житомирщині

330

Керівник області про нові інвестиції та робочі місця на Житомирщині

Фото: прес-служба ОДА

26 Травня 2016,13:40

44

Підприємства з іноземними інвестиціями активно працюють і розвиваються на Житомирщині. Голова облдержадміністрації Сергій Машковський неодноразово заявляв про відкритість влади області до інвесторів. Відповідного сприяння для розвитку бізнесу та залучення в регіон інвестицій керівник області вимагає і від представників місцевої влади, – повідомляє прес-служба .

“Від залучення інвестицій та розвитку виробництва залежить і кількість нових робочих місць, і наповнення бюджетів усіх рівнів, а відтак – і розвитку регіону в цілому. Тому від місцевої влади вимагається створення належних умов для оптимального використання місцевих ресурсів, насамперед, земельних”, – сказав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський.

На його думку, місцева влада й усі державні установи мають у прискореному режимі надавати усі погодження та розглядати питання землевідведення, якщо йдеться про розширення чи створення нового виробництва.

“Для того, аби бізнес отримав комфортні умови, а дозвільні процедури були максимально простими, без адміністративного тиску, при облдержадміністрації створили Раду з питань залучення інвестицій. У результаті роботи ради підписано низку меморандумів про співробітництво органів влади із місцевим та іноземним бізнесом”, – йдеться у повідомленні.

Яскравий приклад успішного іноземного бізнесу з повним сприянням органів влади – підприємство ТОВ “Кромберг енд Шуберт Житомир”. Компанія працює у Житомирському районі та впроваджує інвестиційний проект з виробництва електротехнічного та оптичного устаткування для автомобілів провідних європейських автоконцернів загальною вартістю 30 млн євро. Вже в перші місяці роботи на підприємстві працевлаштували 1006 працівників. Загалом планують створити понад 5000 робочих місць до 2018 року.

У селі Почуйки Попільнянського району реалізували інвестиційний проект із будівництва молочно-товарної ферми по утриманню великої рогатої худоби на 1000 голів. Загальна сума освоєних інвестицій становить 160 млн грн. На підприємстві працює 120 людей. Середня заробітна плата складає понад 5 тис. грн. Зараз підприємство розширює потужності насіннєвого заводу, де створять ще понад 200 робочих місць.

Варто зазначити, що Житомирська область за підсумком 2015 року піднялася на 10 позицій серед регіонів з соціально-економічного розвитку.

“Найкращий соціальний захист працездатного населення – це наявність роботи і гідної заробітної плати. Тому підвищення рівня зайнятості населення та розвиток ринку праці є одним із основних стратегічних напрямів нашої діяльності, – наголосив голова ЖОДА. – На виконання доручень Президента України щодо сприяння працевлаштуванню випускників вузів та скорочення безробіття серед молоді, в першу чергу, ми залучаємо інвестиції в область, тим самим стимулюючи економічне зростання і створення нових високооплачуваних робочих місць”.

Нагадаємо, що нове підприємство у Коростені запропонувало роботу випускникам ЖДТУ.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости