"Абонемент" у церкву: на Львівщині у храмі вивісили список боржників

1.6т

У Жовківському районі, що в Львівській області, парафіяни церкви Покрови пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського Патріархату опублікували список жителів села, які не жертвували на храм.

Список "боржників" вивісили на стіні при вході до церкви. Там вказуються прізвища вірян та суми, які парафіяни сплачували кожного місяця. Також є колонка де вказуються ті особи, які не здавали гроші на церкву у 2015-му році.

Зазначається, що щомісячна плата з одного парафіянина складає 15 гривень. Для родин з трьох осіб "абонемент" у церкву дорожчий – 45 гривень. А сім’ї з 5 людей доведеться платити щомісяця 75 гривень.

Сам настоятель церкви Покрови пресвятої Богородиці отець Іван Баранич заявив, що не має до списків так званих "боржників" ніякого відношення. За його словами це ідея самих парафіян, оскільки ті хотіли залучити всіх мешканців села до повноцінного церковного життя.

"Ці списки висять просто так. Хто хоче ходить до церкви, хто не хоче – не ходить. Але між собою люди погодилися, щоб всі були більш-менш відповідальними перед обов'язком церкви, то зробили такі списки. Але як хтось не проплатив, то у нас такого немає, що ми не хоронимо чи не вінчаємо", - сказав отець Іван Баранич.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости