, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

На представленні нового керівника поліції в якості радника міністра МВС буде екс-голова Житомирської облради Віталій Француз

26

На представленні нового керівника поліції в якості радника міністра МВС буде екс-голова Житомирської облради Віталій Француз

24 Мая, 2016 14:31

Екс-голова Житомирської облради Віталій Француз прибув 24 травня у приміщенні ГУ Нацполіції в Житомирській області у якості радника міністра внутрішніх справ України Арсенія Авакова. Свідченням цьому – табличка у президії. 24 травня тут представлять нового начальника житомирської поліції В’ячеслава Печененка.

У коментарі Віталій Француз повідомив, що він призначений радником міністра МВС на початку року.

«Так, я радник міністра на громадських засадах з початку 2016 року. Мені належить сьогодні бути присутнім на представленні нового керівника ГУ Нацполіції, але представлятиме В’ячеслава Печененка перший заступник глави Національної поліції України Вадим Троян», - розповів Віталій Француз.

Станом на 14.20 представлення нового начальника ГУ Нацполіції в області ще не почалося. У залі присутні громадські активісти, члени громадської ради при ОДА, співробітники ГУ Нацполіції, представники прес-служб державних установ, журналісти.

Нагадаємо, – полковник міліції у відставці, у 2005 році він звільнився з органів внутрішніх справ. 21 лютого 2014 року обраний головою Житомирської обласної ради.

Детальніше про подію дивіться згодом у нашому сюжеті

Як повідомляв , прес-служба житомирської поліції анонсувала представлення 24 травня о 13.45 з Дніпропетровська. 23 травня керівник ГУ Нацполіції в Житомирській області Валерій Рудик .

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги