Перевізники погрожують зупинити рух маршруток у Чернівцях з 31 травня

482

Якщо міська рада не дасть зобов’язання негайно підвищити ціни на проїзд у маршрутках до чотирьох гривень, з 31 травня усі маршрутки у Чернівцях зупиняються.

Про це кореспондентові molbuk.ua повідомили перевізники, які 30 травня зібралися під стінами мерії з вимогою підвищити ціни за проїзд у громадському транспорті.

- Ми зверталися до влади уже 13 місяців, - розповіла керівник ПП "Багіра" Павліна ХРАПЧИНСЬКА. – Ще два тижні ми надіслали до мерії листа про те, що транспорт 31 травня може вимушено зупинитися. Тому сьогодні ми прийшли до міської ради сказати, що ми не можемо так далі. Що завтра у нас може бути вимушена зупинка. Наші вимоги – економічно обгрунтований тариф - чотири гривні. І на сайті міськради має з’явитися відповідний гарантований лист про негайне підвищення ціни. Ми не можемо чекати. І так матимемо збитки у зв’язку з завершенням навчання у школах та вузах. 23 тисячі 600 дітей пішли на канікули. Через це в усіх перевізників будуть втрати за день приблизно 150 тисяч гривень.

Павліна Храпчинська зазначає: їй хоч соціальний квиток, хоч картка чернівчанина – без різниці. Перевізники готові возити безкоштовно пільговиків, але тільки за умови, що така послуга їм буде оплачуватися з міського бюджету.

-До соціального квитка не ставимося ніяк, законодавчої бази на нього немає, - каже П. Храпчинська. - Є закон про перевезення пільгової категорії, який держава повинна виконувати, згідно чого має укласти угоду з перевізниками. Безкоштовно ж возити ми не можемо, це ж великі втрати. Для порівняння, ви хочете взяти буханку хліба. То скажіть, звідки той пекар або продавець може вам надавати той хліб? Звідки він зможе це взяти?

Зараз квиток за проїзд у маршрутках становить три гривні.

Нагадаємо, під приміщенням Чернівецької міської ради зібралася група перевізників, які прийняти рішення про підвищення тарифів на проїзд у маршрутках до 4 гривень.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: , ,

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости