Потрібна допомога! "Кіборгу" з Волині, який отримав важкі обмороження, терміново збирають кошти

539

"Кіборгу" з Волині Андрію Луцику, який отримав важкі обмороження руки в Донецькому аеропорту, потрібна допомога. Терміново збирають кошти на нові операції.

Про це написала волонтерка Наталя Соколова у мережі Фейсбук.

Вчора в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова в Києві бійцю 80-ї бригади, обмороженому "кіборгу" з Донецького аеропорту Луцику Андрію Миколайовичу з Ковеля зробили чергову (вже 4-ту операцію). Зі слів волонтерки, цього разу робили пересадку клітин кісткового мозку. Проте боєць готується до 2 нових операцій.

"Зроблені у Львові професором Кобзою операції по розблокуванню судин, на які ми так надіялися, не дали позитивного результату! Попереду в нашого героя як мінімум ще 2 операції. За кінцівки Андрія сьогодні борються разом найкращі лікарі клініки Шалімова (працюють по судинах) та інституту нейрохірургії Ромоданова (по нервових закінченнях - в ліву руку бійця вживили в лютому 2016 року електростимулятор, який застосовується щоденно). Вже 2-й рік по лікарнях."

"Андрій інвалід війни - має пенсію на сьогодні 3 100 грн... За 2 тижні, що він був на обстеженні та підготовці до операції вже витратили близько 9 000 грн, які попередньо відклали на лікування коштів. Треба віддати належне медикам з лікарні Шалімова, а особливо хірургу Івану Барні - безоплатно проведені консиліуми та операція, високовартісні обстеження та аналізи, також безоплатно надано палату та харчування. Ми оплачуємо лише ліки та розхідники! Та це все одно шалені суми!! Крапельниця в день обходиться мінімум 1 000 гривень. Андрій дуже переживає, бо грошей вже немає, а мова йде про його нормальне майбутнє. Ліки треба купувати щоденно і треба готуватися до нової операції", - йдеться у дописі.

"Андрію 38 років… Має 2 дітей, хлопці (12 і 14 років), дружина працює в дитячому садочку. Пішов на війну добровольцем 27 серпня минулого року у 80-ту бригаду (3 батальйон). Гаубічна батарея. Пройшов Ласточкино, Піски, Водяне. З 27 грудня по 27 січня захисник Донецького аеропорту", – пише Соколова.

Усіх небайдужих людей дуже просять про допомогу. Кошти на лікування Андрія збирають на картку "Приватбанку" № 5168 7572 6871 6919 (дружина бійця Луцик Наталія Миколаївна).

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги