Іржавий вагончик у Хмельницькому перетворили на арт-об’єкт: тепер там Джаконда

563

Фото: Тетяна Житнюк, Андрій Зоїн

Занедбані будівля на набережній Південного Бугу перетворили у арт-об’єкти. На іржавому фургончику з’явилася Мона Ліза, а на дитячій спортивній школі – веслувальник.Ідея створення такого стріт-арту належить організатору фестивалю «Respublica» Андрію Зоїну. Для одного з місцевих каналів він розповів, що коли побачив оновлену набережну, то вирішив ще більше її прикрасити.

Для художнього оформлення стін Андрій залучив одеських художників команди М97. Занедбану будівлю вирішив окрасити малюнком спортивної тематики, аби популяризувати спорт у Хмельницькому. Тепер на ньому з’явився веслувальник на каноє.

«Ми і у Кам’янці-Подільському створювали арт-об’єкти, і в Тернополі. Уже другий раз ми у Хмельницькому,  – розповів для художник команди М97 Ігор Матроскин. – Ця робота створена на контрасті. Не все, що вважають вандалізмом, можна таким вважати, і не завжди те, що вважають мистецтвом, є ним насправді. У цьому малюнку є і графіті, і академічний малюнок. А кожен уже нехай вирішує сам: чи це вандалізм чи мистецтво».

Нагадаємо, що першою роботою одеських художників у Хмельницькому було зображення дівчинки на повітряній кулі.

А от на іржавому фургончику тепер відома всьому світу Мона Ліза (Джаконда).

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости