Трагічний обвал на Грибовицькому сміттєзвалищі: гора відходів завалила людей

586

На території Грибовицького сміттєзвалища на рятувальників, які гасили вогонь, обвалилась велетенська гора відходів.

Під завалом опинились троє службовців ДСНС.

«Здійснюються усі заходи, аби знайти і врятувати людей. Одна з версій загоряння сміттєзвалища – підпал. Тому що в цьому місці ніколи не горіло, загоряння було зліва скраю, зовсім не у характерному місці. Точні дані має встановити слідство», - зазначив Юрій Голець.

Прес-служба ОДА повідомляє, що утворено оперативний штаб, котрий координуватиме роботу із ліквідації наслідків та визначено основні завдання щодо організації аварійно-рятувальних робіт. Також на місці події розгорнуто польовий табір та пересувний медпункт, організовано підвіз води. Виділено й необхідну кількість інженерної техніки та пального. Про це розповів в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук. Він також додав, що учасники аварійно-рятувальної операції працюватимуть цілодобово.

При цьому якраз напередодні о 07.40 год 30 травня полум’я загасили майже повністю, і впродовж дня обробляли струменем води всі підозрілі місця, на яких ще могло виникнути загоряння. Усього було задіяно понад 20 одиниць техніки, повідомляє прес-служба міськради.

Нагадаємо, що ще у суботу, 28 травня, о 04:45 год. надійшло повідомлення про пожежу на території сміттєзвалища поблизу с. Великі Грибовичі Жовківського району. О 05:07 год. 29 травня розпочали гасіння пожежі. Для гасіння пожежі задіяні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівської області -- 11 пожежних автомобілів, три бульдозери, 4 водовози, екскаватор і самоскид. Загалом на місці працювали 59 осіб.

Источник

Наши блоги