Савченко про полон: "Я могла не раз втекти з російського ув'язнення"

2.5т

Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко зізналася, що не раз могла втекти з полону бойовиків, але вона відмовилася, мовляв, щоб не ризикувати життями інших полонених.

Про це вона розповіла на її інтерв'ю для Радіо Свобода.

"Можливість для втечі була. І не одна. Але в сусідній камері сиділи вісім наших хлопців. Неможливо було вивести всіх. Ви повинні розуміти, що для того, щоб втекти з полону, мені потрібно було вбити трьох охоронців. Я могла піти, можливості були ", - підкреслила вона.

Також Савченко додала, що вона могла "відкрити наручники, так щоб ніхто не побачив, витягнути з берца шнурок, задушити автоматника, який був в напівдрімоті, застрелити двох інших і піти".

"Спробуйте натиснути на курок, коли стріляєте в людину. Спробуйте вбити того, хто стріляє в вас. Почути, як свистить куля, як розривається снаряд. Неможливо втекти з полону, щоб нікого не вбити. Ну, не можна ...", - резюмувала вона.

Як йшлося раніше, Надія Савченко виступила за амністію всіх бойовиків ДНР і ЛНР після закінчення війни на Донбасі. Нардеп і глава держави обговорили ініціативу Надії Савченко взяти участь у прямих переговорах з ватажками терористичних організацій. Попередньо вже з'явилася версія про те, що по суті, саме на цьому вже два роки наполягає Кремль – легітимізувати своїх маріонеток і змусити Київ самостійно розбиратися з наслідками окупації, - аналізували ситуацію ЗМІ. Мовляв, у разі успішної реалізації цього сценарію Путін досягає відразу двох цілей, заради яких і затіяв гібридну війну.

Не приховує Савченко і своїх президентських амбіцій. Утім нещодавно вона заявила, що не бачить можливості змінити ситуацію в Україні в разі обрання її Президентом, а на такій посаді її цінність буде дорівнювати нулю

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости