Суд заборонив митникам “обдирати” коростишівських підприємців (ДОКУМЕНТ)

402

Суд заборонив митникам “обдирати” коростишівських підприємців (ДОКУМЕНТ)

Фото: відділ комунікації ГУНП в Житомирській області

27 Травня 2016,18:26

13

Автор: Вадим Павлюк

Житомирська влада і навіть суд стали на захист коростишівських підприємців, які через “спритного харків’янина” залишились, фактично, без заробітку. Нагадаємо, що вже другий день у Коростишеві, підприємці, що займаються продажем виробів з граніту, влаштовують акції протесту. Приводом стало те, що у 2015 році харків’янин Антон Чуб отримав в Державній службі інтелектуальної власності право на промислові зразки найбільш поширених виробів з граніту: бордюр для квітника, постамент для пам'ятника і плиту надгробну. Таким чином всі, хто використовує ці вироби, мають укладати угоду з власником патенту та платити за це гроші.

Власне, сам конфлікт спалахнув після того, як 23 травня Антон Чуб звернувся до митної служби вимагаючи “забезпечити його право на інтелектуальну власність” і тепер всіх, хто намагається провезти через митницю запатентовані вироби, митники зупиняють і вимагають відшкодувати Антону Чубу “заподіяну шкоду”.

Голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська прокоментувала ситуацію, що склалася:

“Ми будемо передавати матеріали до правоохоронних органів. Тому що це - корупційна схема, коли одна людина з Харкова реєструє право інтелектуальної власності на вироби з граніту тоді блокує всі операції на митній території. Чесно кажучи я думала, що 90-ті закінчились, але це - узаконене рейдерство. Ми від асоціації звернулися до суду. Будемо вирішувати це питання в судовому порядку. Потім будемо піднімати питання про скасування цих патентів. Я обов'язково буду допомагати юридично асоціації каменярів і ми доведемо це питання до логічного завершення. Правоохоронні органи хай розбираються як таке могло вийти.

Наразі, реакція суду теж була миттєвою - сьогодні, 27 травня, ухвалою суду митникам заборонено блокувати вантажі підприємців. Зокрема, Окружний адміністративний суд м. Києва заборонив Державній фіскальній службі України та Головному управлінню ДФС в Житомирській області “вчиняти дії щодо призупинення (відмови) в митному оформленні товарів типу бордюри для квітників, постаменти для пам’ятників, плити надгробні.

Ухвала діятиме до закінчення розгляду справи по суті.

>

>

>

>

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги