На Закарпатті в каналах масово гине риба. Фото

982

На Закарпатті в каналі Верке, що в районі Бучі масово гине риба.

Про це повідомили місцеві жителі.

"Це канал Верке в районі Бучі, вул. Пастернака. Ми час від часу приходимо сюди з другом порибалити, відключитися від буднів. Але цього разу вжахнулися - навколо повно мертвої риби... Це взагалі просто якесь пекло - Вірка стало чорною, загинуло все живе - навіть величезні щуки! При чому тут купаються люди, діти..."

Як зазначають берегівці, чорний колір каналу та сморід вже розповсюдився по всій довжині Верке, навіть у центрі та біля термального басейну. Масова загибель риби тут вже фіксувалася кілька разів. Кілька років тому причиною був викид промислових відходів у районі Великої Бакти.

Цьогоріч навесні загинула вся риба в озері біля консервного заводу, тут працювали екологи, але офіційних висновків громадськість так і не почула. Мешканці кажуть, що завод регулярно скидає відходи у воду, інформує Мукачево.нет.

Кілька днів тому на цю ж проблему на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук відреагував міський голова Берегова Золтан Бабяк: "Мешканці міста занепокоєні тим, що у каналі Верке почала гинути риба, як у місті так, і районі. З цього приводу провів розмову із начальником Берегівського міжрайонного управління водного господарства Іваном Голубом, який повідомив, що можливою причиною мору риби є аномально висока температура повітря. Проте це потрібно перевірити. Обговорили із начальником МУВГ можливість проінспектувати канал Верке і ліквідувати ті фактори, які не дають змогу воді мати нормальну течію. При нормальній течії температура води зменшиться. Міська рада також готова посприяти у вирішені цієї проблеми. Слід зауважити, що Міжрайонне управління водного господарства позбавлене центрального фінансування і знаходяться у невизначеному стані".

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости