Наглядові ради контролюватимуть діяльність комунальних підприємств Житомирщини

18

Положення про Наглядову раду комунальних підприємств та установ області затвердив депутатський корпус під час другого пленарного засідання четвертої сесії обласної ради, що відбулося 19 травня.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради.

Як зазначила голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час дискусії з даного питання, наглядові ради – це механізм контролю за діяльністю комунальних установ і підприємств.

«До складу наглядових рад входитимуть представники від обласної ради, адміністрації та громадськості, які будуть контролювати діяльність комунальних закладів, у тому числі і щодо використання коштів», - сказала очільник депутатського корпусу.

Після жвавого обговорення депутати прийняли рішення про затвердження Положення про Наглядову раду, але з правками щодо затвердження складу.

Отже, (документ тут), Наглядова рада є колегіальним контролюючим органом підприємства, установи, який здійснює контроль за їх діяльністю з метою забезпечення прозорості, правомірності, законності, доцільності.

До складу наглядових рад входитимуть 2 представники від обласної ради, 2 представники від облдержадміністрації та 1 представник від громадськості.

Представник громадськості повинен останніх 10 років проживати на території області, мати профільну освіту, стаж роботи у відповідній галузі не менше 10 років, відсутність факту притягнення до кримінальної відповідальності, бездоганну ділову репутація, високі моральні та професійні якості, відповідний суспільний авторитет і підтримку.

Персональний склад кожної наглядової ради прийматиметься спільним розпорядженням голови обласної ради, голови обласної адміністрації та керівників усіх фракцій обласної ради.

Члени Наглядової ради призначаються строком на 2 роки на конкурсній основі.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости