Впровадження е-квитка у Львові: у міськраді затвердили угоду

1.1т

Сьогодні, 26 травня, депутати затвердили угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 18.03.2016, укладену між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛКП «Львівавтодор», інформує прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, 18 березня у Львівській міській раді відбулось підписання угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті Львова. Таким чином Європейський банк реконструкції та розвитку задекларував готовність надати кошти ЛКП «Львівавтодор» під гарантії міста на впровадження системи електронного квитка.

«Місто Львів та ЄБРР підписали мандатний лист щодо початку підготовки проекту по впровадженню автоматизованої системи розрахунків за проїзд у міському транспорті. Така система забезпечить інтегроване рішення зі збору коштів у міському громадському транспорті для всіх його операторів. Вона дозволить підвищити ефективність функціонування міських транспортних підприємств та дозволить запровадити новітнє програмне та апаратне забезпечення, що спростить процедуру сплати за проїзд для пасажирів», - зазначав раніше Антон Усов, старший радник ЄБРР у Східній Європі та Кавказі.

«Для Європейського банку реконструкції та розвитку це важливий крок з точки зору подальшого розвитку громадського транспорту у Львові. Ми готові і надалі працювати і вважаємо, що електронний квиток - це той ключовий крок для подальшого розвитку міста у європейському напрямку», - розповідав Денис Гайовий, старший банкір ЄБРР.

Розмір позики, яку готовий надати банк, – не більше 10 млн євро.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости