Спалах інфекції: постраждали вихованці дитячого садочка на Буковині

661

Вісім вихованців дитячого садочку у селі Мамаївці Кіцманського району Чернівецької потрапили у медичний заклад з підозрою на отруєння.

Про це пише molbuk.ua.

До Чернівецького обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України 8 та 9 червня надішли термінові повідомлення з обласної дитячої клінічної лікарні міста Чернівці про звернення 5 хворих дітей.

Як повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служба України, ще одного маленького пацієнта госпіталізовано в інфекційне відділення Кіцманської центральної районної лікарні за місцем звернення.

З’ясувалося, що усі потерпілі відвідують дитячий навчальний заклад у селі Мамаївці Кіцманського району Чернівецької області. Усього шістьом хворим дітям із цього садочка знадобилася медична допомога через скарги на підвищення температури тіла, нудоту, блювання.

Ще двох хворих виявили 10 червня. Загальна кількість постраждалих дітей станом на 14 годину 10 червня становила 8 осіб.

Фахівці Кіцманського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" розпочали епідеміологічного розслідування випадків захворювання.

У ході епідеміологічного обстеження у дошкільному навчальному закладі відібрано добові проби страв, питна вода на бактеріологічне, фізико-хімічне, вірусологічне дослідження. Працівників харчоблоку закладу охоплено бактеріологічним обстеженням на носійство патогенної мікрофлори кишкової групи. Визначено коло контактних осіб та проводиться їх бактеріологічне обстеження.

Проведення комплексу протиепідемічних та профілактичних заходів триває. Ситуацію контролюють спеціалісти Чернівецького обласного лабораторного центр Держсанепідслужби України.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: , ,

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости