УкрРус

"Розбірки" біля клубу: на Івано-Франківщині хлопця вдарили ножем у груди. Лікарі борються за життя

4.9т

У ніч з 12 на 13 червня між 52-річним та 26-річним жителями Івано-Франківщини трапився конфлікт, внаслідок чого останньому було нанесено ножом удар у груди.

У ніч на неділю бригада швидкої медичної допомоги доставила на приймальний покій Рожнятівської центральної районної лікарні 23-річного мешканця одного з гірських сіл. У нього була колото-різана рана грудної клітки.

Медики повідомили про порізаного пацієнта поліцію. У лікарню, а потім у село, де мешкає поранений, виїхала слідчо-оперативна група місцевого відділення поліції, а потім – оперативники та експерти з Головного управління Національної поліції в області.

В ході проведення оперативно-пошукових заходів стало відомо, що між потерпілим і його 52-річним односельцем біля сільського клубу трапився конфлікт. Селянин витягнув з кишені ніж і вдарив ним парубка в груди, після чого втік. Поліцейські розшукали його під ранок, пише "АП".

Оскільки зловмисник ударив юнака ножем у життєво важливу ділянку, заподіявши проникаюче поранення грудної клітки, з ушкодженням лівого шлуночка серця, проти нього відкрили кримінальне провадження за замах на вбивство. Тепер його доля буде залежати від того, чи виживе порізаний ним односелець.

Наши блоги