Про пільги мобілізованим підприємцям Івано-Франківська

433

Мобілізовані підприємці та особи, які ведуть незалежну професійну діяльність, на весь період військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДФО, єдиного податку та ЄСВ.

Про це йдеться у положеннях Закону України від 20.05.2014 №1275-VІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації», яким запроваджено низку пільг для мобілізованих осіб.

Щоб отримати пільги треба подати заяву та копію військового квитка або іншого документа із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу під час мобілізації. Вказані документи подаються до податкової інспекції за місцем реєстрації впродовж 10 днів після демобілізації або після закінчення лікування (реабілітаціі).

Звільнення від податків діє за умови, що такі мобілізовані підприємці чи самозайняті особи не мають найманих працівників.

У разі наявності найманих працівників, на період перебування на військовій службі підприємець визначає уповноважену особу для здійснення господарської діяльності, яка несе відповідальність за нарахування та сплату податків до бюджету.

загрузка... -->

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости