УкрРус

Гаряча вода в криниці: на Тернопільщині спостерігалася природна аномалія. Фото

1.3т

17 липня у селі Чернихів Зборівського району, що на Тернопільщині, зафіксовано аномальне природне явище. У приватному домоволодінні місцевого жителя Василя Прокопіва за ніч вода нагрілася до 60 градусів. На наступний день вона знизилася до 37 градусів. Фахівці і досі не можуть з'ясувати та пояснити причину такого незвичного природного випадку.

Про це повідомляє ternopoliany.te.ua з посиланням на Чернихівську сільську раду

"Пан Василь не знав, що робиться з водою у криниці. Якоїсь миті вона почала закипати. Він вирішив звернутися до сільської ради. Ми вже викликали фахівців, які взяли воду на аналізи.

17 липня вода у криниці мала 60 градусів, сьогодні трохи більше 30. Що важливо, вона не має особливого запаху чи смаку. Таке незвичне явище на своєму подвір'ї помітив лише пан Василь. Проте, у навколишніх криницях, які розташовані за 15-20 метрів від "гейзерної", вода звичайної температури – 12 градусів", - розповіли у Чернихівській сільській раді.

Поки що воду на аналізи взяли екологи та працівники санепідемслужби. Їхні висновки поки неготові. Натомість місцеві припускають, що почалися підземні переміщення, які характерні перед землетрусом.

Наши блоги