Гаряча вода в криниці: на Тернопільщині спостерігалася природна аномалія. Фото

17 липня у селі Чернихів Зборівського району, що на Тернопільщині, зафіксовано аномальне природне явище. У приватному домоволодінні місцевого жителя Василя Прокопіва за ніч вода нагрілася до 60 градусів. На наступний день вона знизилася до 37 градусів. Фахівці і досі не можуть з'ясувати та пояснити причину такого незвичного природного випадку.

Про це повідомляє ternopoliany.te.ua з посиланням на Чернихівську сільську раду

"Пан Василь не знав, що робиться з водою у криниці. Якоїсь миті вона почала закипати. Він вирішив звернутися до сільської ради. Ми вже викликали фахівців, які взяли воду на аналізи.

17 липня вода у криниці мала 60 градусів, сьогодні трохи більше 30. Що важливо, вона не має особливого запаху чи смаку. Таке незвичне явище на своєму подвір'ї помітив лише пан Василь. Проте, у навколишніх криницях, які розташовані за 15-20 метрів від "гейзерної", вода звичайної температури – 12 градусів", - розповіли у Чернихівській сільській раді.

Поки що воду на аналізи взяли екологи та працівники санепідемслужби. Їхні висновки поки неготові. Натомість місцеві припускають, що почалися підземні переміщення, які характерні перед землетрусом.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости