Історія проти бізнесу: забудовувати центр Рівного «можна» буде ще півроку

423

Ще мінімум півроку в Рівному не буде історико-архітектурного опорного плану міста. З компанією, яка буде його розробляти вже визначилися. Як повідомив кореспонденту ERVE.UA заступник мера Рівного Руслан Шевчук, найближчими днями буде заключний договір на розробку плану із львівським підприємством «». 

«Документ обійдеться бюджету півмільйонна гривень. Скільки часу його розроблятимуть, сказати точно не можу. Але це займе мінімум півроку. Після цього він має пройти експертизу в Міністерстві культури. Цей план допоможе нам визначати зони вже існуючих об’єктів, які підлягають охороні. Відтак, це буде основа для видачі містобудівної документації. Оскільки нам кажуть, що ми маємо захищати ту чи іншу зону в місті, а відповідної документації на це немає.

Ось і виходить, що фактично відмовити забудовнику в нас не було підстав. Львівська державне підприємство, яке займатиметься розробкою документації, є добре відоме та спеціалізується на історико-архітектурно опорних планах. Тож, щодо якості роботи можна не переживати. Цей план мав би робитися не зараз, а ще років десять тому і про нього постійно говорили, але через нестачу коштів не зробили», - каже Шевчук.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости