“Житомирводоканал” продовжує участь у кредитній програмі Світового банку

354

“Житомирводоканал” продовжує участь у кредитній програмі Світового банку

Фото: мережа Інтернет

27 Травня 2016,16:58

6

КП “Житомирводоканал” продовжить участь у кредитній програмі Світового банку в рамках реалізації проекту “Розвиток міської інфраструктури – 2”. Про це розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк по звершенню виїзної наради з представниками Світового банку та місцевої влади, яка відбулася 25 травня безпосередньо на об’єктах підприємства, – повідомляє прес-служба .

“За дорученням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка спільно з представниками Світового банку проінспектували хід реалізації проекту на об’єктах КП “Житомирводоканал”, зокрема тих, що пов’язані з очищенням води. За підсумками інспекції можна з впевненістю сказати, що проект продовжать, а реалізовуватимуть його відповідно до графіку”, – зазначив Едуард Кругляк.

Варто зазначити, що Мінрегіон спільно зі Світовим банком реалізує низку проектів, зокрема “Розвиток міської інфраструктури – 2” на загальну суму 350 млн доларів США (відновлення та заміна пошкоджених систем водопостачання, водовідведення і переробки твердих відходів) та “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України” на загальну суму 315 млн доларів США (реконструкція та заміна зношених систем централізованого теплопостачання). В цих проектах на даний час беруть участь 17 комунальних підприємств.

Нагадаємо, що “Житомирводоканал” хоче підняти вартість води на 46 %.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги