На кордоні з Польщею затримали дебошира

910

У пункті пропуску "Ягодин" прикордонники Луцького загону затримали українця, який своїми діями намагався перешкоджати прикордонно-митному оформленню громадян на в’їзному каналі руху та зникнути з режимної території.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

Так, 28 жовтня о 5-й годині ранку для оформлення на в’їзд в Україну прибули три громадянини на автомобілі "Мерседес Спринтер" іноземної реєстрації. Після відмови співробітниками ДФС у пропуску транспортного засобу на митну територію України з причин недотримання окремих вимог митного законодавства, один із пасажирів сів за кермо мікроавтобуса та почав перешкоджати загальному руху автомобілів.

Після відповідних законних дій охоронців кордону щодо припинення порушення режиму пункту пропуску, останній проігнорував вимоги прикордонників та направив авто до виїзду з режимної території пункту пропуску. Але негайно заблокований прикордонниками виїзд засобами примусової зупинки не дав йому такої змоги, група реагування затримала 32-річного жителя Ковеля.

Правопорушника притягнули до адміністративної відповідальності за порушення режиму пункту пропуску та злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду. Автомобіль не пропустили на територію України

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости