«Гарячі» слухання: забудовник подасть на владу до суду (ФОТО)

400

Експертні слухання по будівництву багатоповерхівки біля Краєзнавчого музею у Рівному вдруге не відбулися. Як повідомляє кореспондент , через крик громадськості та музейників представники компанії «Стоград» покинули зал. 

Депутат Рівненської міської ради Ігор Ковалець навіть не зміг їх розпочати та обрати лічильну комісію, адже розлючений зал хотів одразу голосувати за головуючого на заході. Всі аргументи депутата про те, що не можна обрати спочатку голову, а потім комісію, бо не буде кому рахувати голоси, почутими не були. 

Після десятка виступів людей, які перекрикували один одного, слово взяв краєзнавець та журналіст Олексій Бухало. 

За його словами, забудовника та культурних діячів хочуть зіштовхнути лобами, адже рішення про зведення об’єкту на вулиці Толстого прийняла ще у 2007-2008 році сесія Рівненської міської ради. Тоді це мав бути трьохповерховий будинок, але згодом чиновники все переграли і забудовнику дозволили будувати дев’ятиповерхову споруду. 

До слова, у списку депутатів, які тоді голосували «за» будівництво, значиться Анатолій Чугуєвець, який зараз є його запеклим поборником. 

«Так, я за нього голосував. Але я підтримував зведення трьохповерхового будинку, а не дев’яти», - сказав Чугуєвець. 

Під час того, як слово взяв юрист компанії Микола Сміховський, митці оплесками та криками не дали змоги йому виступити, тому представники забудовника покинули зал зі словами про те, що подадуть до суду. 

Начальник міського управління культури Тарас Максименко сказав присутнім, що замість експертних слухань будуть громадські. І пішов у зал збирати голоси. 

Відтак ситуацію будуть вирішувати на сесії Рівненської міської ради. 

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости