До Житомира знову приїде Порошенко. Цього разу з Міністром освіти

298

До Житомира знову приїде Порошенко. Цього разу з Міністром освіти

Фото: соцмережі

27 Травня 2016,14:39

7

Автор: Василь Хомюк

До Житомира другого червня знову приїде Порошенко: цього разу перша леді країни Марина Порошенко завітає до Житомирського агроекологічного університету, та вже не сама, а з Міністром освіти Лілією Григорович. Про це повідомила голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час звітної прес-конференції за 6 місяців роботи.

“Спільно з трьома областями на базі агроекологічного університету створений кластер. Також наразі підписана угода з Білорусією, а ще агроуніверситет отримав грант від Німеччини за створений напрямок органічного землеробства. Незабаром на базі університету відкриється центр, створений саме завдяки німецькому гранту. На відкриття 2 червня до Житомира приїде Міністр освіти Лілія Григорович та дружина президента України Марина Порошенко”, – сказала вона.

Голова обласної ради також зазначила, що Житомирщина може пишатися напрямком органічного землеробства, адже в його розвитку Житомирщина є першою. Крім того, найближчим часом відбудеться презентація створення ботанічного саду Агроекологічного університету.

Нагадаємо, що перші сто дітей учасників АТО з Житомирської та Київської областей в неділю, 20 травня, відправились на відпочинок до Хорватії. Саме ця подія стала приводом для візиту дружини Президента України Марини Порошенко до Житомира.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости