Закарпатські орієнтувальники змагались у Польші (ФОТО)

216

З 21 до 28 травня у чеському містечку Єсенік проходять Чемпіонат Європи та етапи Кубка світу зі спортивного орієнтування, участь в яких беруть збірні команди 32 країн. В українських прихильників лісового спорту вже є привід для радості: у неділю львів’янка Надія Волинська виборола на спринтерській дистанції срібну медаль і титул віце-чемпіонки континенту! 18 контрольних пунктів, на майже чотирикілометровій дистанції, з більш ніж стометровим набором висоти, українка подолала за 14 хвилин і 28 секунд. Чемпіонкою з результатом 14.23 стала Юдіт Вайда з Швейцарії, а третє місце з однаковим часом (14.34) посіли данка Майя Алм та росіянка Галина Виноградова.

Цього ж вікенду цікаві змагання – “Кубок Перемишльської фортеці” (Puchar Twierdzy Przemyśl) – проходили і у Польщі.

У “Кубку фортеці” взяли участь команди з Болгарії, Ірландії, Іспанії, Латвії, Польщі, Сербії та України. Закарпаття на змаганнях представляла невеличка команда обласного центру туризму і спорту учнівської молоді, складена з учнів Мукачівської гімназії.

Після фінального спринту під замковими мурами заслужені нагороди переможцям вручав справжній Гашековий бравий вояка Швейк.

У категорії наймолодших впевнену перемогу за сумою результатів на трьох дистанціях одержав 9-річний Владислав Цепурдей. На два роки його старша сестра Катерина перемогла в категорії дівчат не старших 12-ти років на класичній дистанції та у спринті, але у комплексному заліку поступилися 4 секундами Вікторії Кєлб з польського Дебова. В змаганнях серед 14-річних у Ніни Цепурдей та Ганни Солонець відповідно п’яте та сьоме місця.

В основній категорії серед дорослих перші два місця вибороли майстри спорту України, що на змаганнях у Польщі виступають за місцевий клуб «Азимут», львів’яни Ярослав Пажух та Сергій Бабич (випускник Мукачівської ЗОШ №10 та КСО «Товариш»). Третє місце у болгарина Петара Доганова.

Мукачівець Андрій Расчупкін, інспектор патрульної служби, став переможцем окремої категорії, де змагалися працівники силових структур.

Серед жінок Ніна Расчупкіна, хоча й фінішувала другою зі спринтерської та третьою – зі середньої дистанцій, у загальному заліку до числа призерів не попала, адже була дискваліфікована з-за технічної помилки на «класиці». У змаганнях ветеранів не молодших 55-ти років першим був Олександр Цепурде

Серед українців призові місця у своїх вікових категоріях вибороли також Михайло Гутак з Калуша, киянин Дмитро Куцан і Тамара Зенченко з Дніпра.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги