Сергій Машковський: “Це наше спільне завдання - забезпечити боєздатну армію”

293

Сергій Машковський: “Це наше спільне завдання - забезпечити боєздатну армію”

Фото: мережа Інтернет

30 Травня 2016,17:19

7

Під час , яка проходила сьогодні, 30 травня, за участю голів РДА, ОТГ та керівників структурних підрозділів ОДА, розглянули питання про виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом в Житомирській області за II квартал 2016 року.

“Це наше спільне завдання – забезпечити боєздатну армію”, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

На сьогоднішній день на Житомирщині більше 13 тисяч мобілізованих і більше 7 тисяч демобілізованих. Наша область активно долучається до формування нової професійної контрактної армії. Адже чим активніше вона формуватиметься, тим меншою буде потреба у мобілізації та призові.

Заступник військового комісара Олександр Рець зазначив: “Завдання призову на військову службу за контрактом на квартал виконане на 84,5 %. До кінця кварталу показник сягатиме 100 % і більше”.

Також Олександр Рець інформував, що багато хто відмовлявся від контрактної армії через те, що спочатку необхідно було проходити навчання, а вже потім був розподіл до військових частин. Зараз же військовослужбовців за контрактом направляють одразу до військової частини, де і визначають, чи потрібне їм навчання.

За інформацією військового комісаріату, найбільше виявляють бажання служити за контрактом у містах Новоград-Волинський, Бердичів, Житомир, а також в Андрушівському, Чуднівському та Малинському районах. Найменше контрактників у місті Коростень та у Червоноармійському, Олевському, Лугинському районах.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости