, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Луцьку церква збирає гроші для сиріт із родин учасників АТО

577

У Луцьку відбувся благодійний фестиваль «Волинський благовіст», організований Волинською єпархією УПЦ. Під час духовного свята збирали гроші для дітей: сиріт, із родин учасників АТО та неблагополучних родин.

Про це IA ZIK повідомили у Волинській єпархії УПЦ.

Захід був організований з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта.

Пожертви, які мали зібрати під час благодійного фестивалю «Волинський благовіст», як повідомив під час відкриття його директор, голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу, протоієрей Валентин Марчук, будуть спрямовані і на допомогу дітям-сиротам, котрих такими зробила неоголошена війна на Сході.

Власне, концертна програма тривала понад три години. І хоча на подібних заходах прийнято дякувати виступаючим словами «Спаси вас, Господи!», проте емоції настільки зашкалювали, що зал постійно зривався на оплески і навіть овації. Розпочав фестиваль хор студентів Волинської духовної семінарії під керівництвом протоієрея Петра Муляра.

Виступали знані у єпархії колективи: архієрейський хор кафедрального Свято-Покровського храму під керівництвом Надії Романій, хор «Волинські дзвони» храму Всіх святих землі волинської під керівництвом Марії Федосюк-Вислоцької, молодіжний хор Свято-Пантелеймонівського храму Луцька під керівництвом Юлії Масленникової, молодіжно-дитячий хор «Покров» (керівник Ірина Гайдучик).

Під суцільні оплески показали сценку про язикату Хвеську учасники громадського об єднання «Джерело життя». Це молоді люди з особливою долею, які є прикладом смирення і терпіння, а виявляється, що вони ще й талановиті артисти.

Вперше у програмі фестивалю виступив зразковий дитячий фольклорний колектив «Криниченька» із Закарпаття, яким керує Едіта Токар, а духівником якого є отець Агапіт, колишній студент Волинської духовної семінарії, її випускник, який прийняв монашество і нині подзивається в одному з монастирів Закарпаття.

Чоловічий ансамбль «Новий світ», хор УТОСу «Лісова пісня», хор студентів Волинської духовної семінарії, тріо бандуристок «Дивоструни» під керівництвом Мирослави Сточанської – колектив зі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів… Камерний хор з Києва, яким керує Артур Смірнов… Академічний камерний оркестр «Кантабіле» під керівництвом Товія Рівця.

У день фестивалю «Волинський благовіст» в усіх храмах Волинської єпархії УПЦ відслужили молебні за сиріт і збирали пожертви для них. У залі театру зібрали 30 тисяч гривень.

Надійдуть пожертви з благочинь та від єпархії, і в наступні дні жертвуватимуть добрі люди. Остаточну суму зібраних коштів (а тільки благочиння попередньо зібрали 80 тисяч гривень) буде оголошено пізніше.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги