Як українські військові на передовій за збірну вболівали. Фото

625

12 червня збірна України поступилась Німеччині у першому матчі на Євро-2016. Підтримати команду до Лілля приїхало багато українських фанів. Вболівали за команду Михайла Фоменка і наші військові.

Зокрема, 128 гірсько-піхотна бригада дивилась матч на передовій у бліндажі.

Звісно, бліндаж і жахливий сигнал трансляції на невеличкому телевізорі – це не комфортний паб з величезною плазмою, але невже це стане на заваді українському солдату? Зрозуміло, що ні!

Як кажуть, зі світу по нитці, вояки на передовій зуміли створити справжню імпровізовану фан-зону, а сьогодні отримали ще й приємний сюрприз від гравців національної збірної України, повідомляє прес-служба 128 гірсько-піхотної бригади.

Але про все по-порядку.

Напередодні військовослужбовці передали капітану національної збірної України по футболу прапор з підписами та символікою закарпатської бригади. Відповідь не забарилась і от в руках бійців футболки та м’яч з підписами зірок українського футболу - Руслана Ротаня, Пятов, Андрей Валерьевич та Артем Анатолійович Кравець.

Вболіватимуть за Україну не тільки військові, а й місцеве населення, особливо діти, які напередодні матчу одягнули національну символіку та чекають від наших гравців перемоги.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости