УкрРус

Офіційні дані про резонансну подію: як водій BMW X5 прорвав кордон на КПП Ужгород

За офіційною версією, при перетині кордону митники запідозрили, що внесені зміни у серійний номер кузова автомобіля. Після цього викликали експерта, який підтвердив дану підозру.

-Під час митного оформлення транспортного засобу, перевірці документів та огляду авто виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу. На підставі статті 327 Митного кодексу України, до митного огляду транспортного засобу був залучений експерт. За результатами огляду експертом встановлено, що майданчик з першопочатковим ідентифікаційним позначенням кузова піддавався механічній обробці. Було складено протокол про порушення митних правил, - прокоментували у відділі організації роботи ДФС у Закарпатській області.

Після цього водій втік, зачепивши шлагбаум.

-Як вдалось вияснити, за кермом перебував закарпатець, мешканець Іршави. Вже розпочато кримінальне провадження, машина досі знаходиться в орієнтуванні, водій також розшукується - розповіла в коментарі Mukachevo.net прес-секретар Ужгородського міськвідділу поліції Анна Дан

Наши блоги