За січень-квітень на дорогах Житомирської області сталося 275 ДТП

300

За січень-квітень на дорогах Житомирської області сталося 275 ДТП

26.05.2016

Вчора, 25 травня, у малій залі Житомирської облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з безпеки дорожнього руху під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Гундича.

У засіданні взяли участь керівництво районів, представники контролюючих органів області та структурних підрозділів ОДА.

На обговорення були винесені питання про результати здійснення державного контролю на автомобільному транспорті управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області у 2016 році, стан аварійності на пасажирському та комерційному вантажному автотранспорті за 4 місяця 2016 року, результати державного контролю за автоперевізниками, підвищення антитерористичної захищеності автовокзалів, автостанцій, залізничних станцій, громадського транспорту і об’єктів транспортної інфраструктури в області та ін.

За січень-квітень 2016 року на дорогах Житомирської області сталося 275 ДТП, 55 осіб загинуло. Серед найчастіших причин – водіння автомобіля у стані алкогольного сп’яніння та порушення правил дорожнього руху. Так, працівниками поліції (крім патрульної) у Житомирській області у цьому році було зафіксовано 1511 порушень.

Звертаючись до присутніх, Ігор Гундич наголосив: «Безпека дорожнього руху є одним з найважливіших питань в Україні. Так, можна перевіряти, видавати приписи, штрафи, але це не є результатом. Потрібно зробити все, що в наших силах, щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди. Відремонтувати відбійники, розчистити обочини від кущів та дерев – це можна зробити без великих затрат».

За матеріалами прес-служби ОДА

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги