У центрі Рівного вітали випускників 2016 року (+фото)

1.6т

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Сьогодні, 28 травня, в центрі Рівного традиційно вітали випускників. Колишні одинадцятикласники пройшлися ходою від парку ім. Т.Г. Шевченка до майдану Незалежності. Там їх чекали друзі та пересічні рівняни.

Рух в центральній частині міста на цей час був перекритий.

Перед пам’ятником Тарасу Шевченку у два ряди вишикувалися медалісти. Їх цьогоріч 82, з них 59 школярів мають золоті медалі та 23 - срібні. Всього у Рівному у 2016 році 1308 випускників.

З вітальним словом до молодих людей звернулися представники влади. Начальник управління освіти Рівного Василь Харковець зазначив, що Рівне відрізняється від інших міст тим, що має свої традиції, одна з яких - це загальноміське Свято випускників. Він побажав усім мирного неба над головою.

Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська передала вітання від мера Володимира Хомка, який зараз у відпустці за кордоном та побажала юнакам та дівчатам впевнено йти по життю та перемагати, так як це : «Цією перемогою він довів, що неможливого немає», - додає вона. Чиновниця закликала випускників згадувати місто Рівне, куди б їх не закинула доля.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко у своїй промові згадав, як він вчора побував на святі «Останнього дзвоника» у своїй рідній 11-ій школі. Також подякував вчителям: «Хочу, щоб ви пам’ятали, що ви гордість Рівненщини та Рівного. Мрійте, ставте високі планки та досягайте їх», - звернувся він до випускників.

Одній із випускниць під час нагородження стало зле, однак, дівчина не втрачала свідомість. Їй надали необхідну допомогу.

Під час свята виступали творчі та танцювальні колективи міста.

Денис ГРИЩУК

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости