Тернополян частуватимуть стравами з кропиви та кульбаби

318

Безкоштовно частувати тернополян стравами з кропиви, лободи, кульбаби будуть під час фестивалю «Галицька дефіляда», який пройде 17-19 червня у парку ім. Т.Шевченка.

У ситну суботу більше тисячі гостей фестивалю скуштують печеню з птиці з гарніром за стародавнім рецептом, а у солодку неділю - десерти та запашний мед від пасічників. Для справжніх чоловіків, які люблять українську кухню, ресторатори готують ще й конкурси на найшвидше поїдання вареників «Як не з’їм, то понадкушую» та інші.

Розважатимуть гостей фестивалю гурти «Фа Мажор», «Медовий полин», «Ті, що падають вгору», «Йорий Клоц», «Петрос».

Також організатори обіцяють молодіжні розваги, гойдалки, дитяче містечко, вуличні співи просто неба, вогняне шоу, живі скульптури та битву фарбами. А ще етнопоказ мод та конкурс краси «Мавка 2016» та «Русалка 2016».

Окрім цього буде проведено конкурс на найкращу вишиванку у номінаціях «Найкраща жіноча вишиванка», «Найкраща чоловіка вишиванка», «Найкраща дитяча вишиванка». Переможці отримають 500 грн премії.

Галицьких панянок організатори кличуть покрасуватися в українських віночках. За найкрасивіший, найоригінальніший український вінок дівчата теж отримають грошовий подарунок.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги