СБУшники викрили двох мешканців Хмельниччини, які воюють на боці «ЛНР-ДНР»

14

Фото: СБУ у Хмельницькій області

Мешканцям Хмельниччини, які воюють на боці терористів «ДНР-ЛНР» уже заочно оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) КК України.Прес-служба СБУ повідомляє, що ще у липні минулого року 34-річна кам’янчанка (мати двох неповнолітніх дітей) виїхала до Росії. Звіти вона приїхала на тимчасово непідконтрольну Україні територію Донецької області, де добровільно вступила до ополчення терористичної організації «ДНР».

Під прізвиськом «Пантера» вона воювала проти сил АТО у так званому батальйоні «Первой Отдельной Славянской мотострелковой бригады». За виконання бойового завдання наказом Стрєлкова (Гіркіна) жінку нагородили срібною медаллю «За боевые заслуги Новороссии».

Інший мешканець Кам`янця-Подільського з травня 2014 року брав безпосередню участь у збройному протистоянні на боці ополчення «ЛНР-ДНР» в якості стрілка-розвідника, а згодом – командира взводу. Він здійснював збір, узагальнення і передачу розвідданих про місця дислокації підрозділів українських військових формувань поблизу лінії зіткнення для подальших артилерійських обстрілів незаконними бандугрупованнями, керував та навчав, підпорядкований йому взвод. Слідчі СБУ уже документально підтвердили участь чоловіка у бойових операціях проти Збройних Сил України в районі Алчевська, Широкіно, Саханки та Безіменного.

Нараз триває досудове розслідування.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости