Останнє китайське: СБУ запідозрила члена партії "Йоббік" в сепаратизмі

1.6т

Співробітники СБ України в Закарпатській області оголосили офіційне попередження місцевому мешканцю, який є членом угорської праворадикальної політичної партії "Йоббік", про кримінальну відповідальність за замах на територіальну цілісність та недоторканність України.

Про це повідомляє ЗІК з посиланням на прес-групу УСБУ в Закарпатській області.

Як йдеться у інформації, цей громадянин за посередництва лідерів Йоббік планував 3 червня 2016 року організувати в регіоні акцію "Повернення додому. Угорці на Верецькому перевалі", приурочену черговій річниці підписання Тріанонського мирного договору 1920 року.

На власній сторінці в одній із соціальних мереж цей місцевий житель також висловлював ідею відновлення так званої "Великої Угорщини".

Окрім того, ця особа була директором благодійного фонду "Приймальна незалежного депутата Європарламенту Бейли Ковача", якому Генеральна прокуратура Угорщини висунула звинувачення у шпигунстві на користь Росії та котрий був позбавлений недоторканності Європарламентом.

Співробітники СБУ в Закарпатській області встановили, що цей місцевий житель всупереч чинному законодавству України оформив собі угорське громадянство. Цього громадянина було офіційно попереджено про кримінальну відповідальність за посягання на територіальну цілісність та недоторканність України. Він заявив, що готовий вийти з лав партії "Йоббік" та розірвати з нею будь-які відносини.

З початку 2016 року управління СБ України в Закарпатській області оголосило офіційні застереження 18 краянам і попередила їх про відповідальність за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости