До мирного життя: на Чернігівщині воїнам АТО пропонують ефективну реабілітацію

1.3т

Він був заснований волонтерами з початком буремних подій на Донбасі. Так, воїни АТО та члени їх сімей можуть абсолютно безкоштовно пройти психологічну реабілітацію, курс психофізіологічних процедур та відновити опорно-руховий апарат.

Як повідомляє голова центру психолого-соціальної допомоги "Ресурс" Світлана Ющенко, за час існування Центру, допомогу отримали понад півтори тисячі воїнів, а в своїй роботі організатори використовують закордонний досвід США та Ізраїлю, що є новаціями в Україні та ніде не використовується.

Основою реабілітації є флоат-терапія, велика соляна капсула з півтонним розчином солі епсона та тренажер призначений для тренування м'язів тіла "Сухожил".

Юнаки з передової повертаються дуже виснаженими і для них реабілітація є засобом повернення у мирне життя.

Воїни, що постійно відвідують "Ресурс" закликають побратимів приходити аби відволіктися від подій на Донбасі та просто поспілкуватися між собою.

На майбутнє організатори прагнуть придбати шлем для покращення емоційного стану бійців, побудувати стелу загиблим в АТО, а найголовніше - передати свій досвід у всі куточки України.

Читайте все новости по теме "Север" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости