У Чернівцях на велодень приїхало 700 велосипедистів (ФОТО)

339

У Чернівцях всьоме відбувся велодень. На нього прийшли цілими сім’ями. Колона велосипедистів рушила із Соборної площі до парку Жовтневого, де відбулися розважальна частина та велопікнік на природі. Пішоходи були вражені такою великою кількістю людей на велосипедах, які рухалися містом. Виявилося, що чимало велосипедів учасники велодня змайстрували самі.

Було чим зайнятися всім: і дорослим, і дітям. Проводилися сімейні естафети та ігри, руханка, крос фіт, йога, майстер-класи. Діяли різні секції, де учасники велодня могли дізнатися, як вибрати велосипед, правильно його експлуатувати та обслуговувати, яке спорядження придбати. Чернівецькі веломандрівники поділилися порадами щодо організації подорожей по місту та Буковині.

Презентували новий маршрут "Вишиваний шлях" протяжністю майже дві тисячі кілометрів, який пролягає із Заходу на Схід України.

Проводився майстер-клас зі спортивно-оздоровчого харчування, вегетаріанства, веганства та сироїдіння. А в секції "Артпростір" можна було дізнатися про аквагрим та велографіті. Дітям сподобалося розмальовувати дерев’яний велосипед. Діяв кінотеатр під відкритим небом. Словом, свято вийшло на славу. Чернівчани змогли не тільки дізнатися багато цікавого про своє захоплення, а й добре відпочити.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости