"Русскій мір" не пройде: дітей, чиї батьки підтримують окупантів, не оздоровлюватимуть у Луцьку

1.1т

13 червня у Луцьку відбулося засідання постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Чиновників міськради закликали ретельніше ставитися до відбору дітей з Волновахи для того, щоб діти з заможних родин, які підтримують "русскій мір", не оздоровлювалися за кошти Луцького міського бюджету.

У рамках проекту рішення виконкому про перерозподіл видатків бюджету міста пропонували зменшити видатки загального фонду бюджету міста управлінню освіти на придбання продуктів харчування для загальноосвітніх навчальних закладів та спрямувати на оздоровлення дітей з міста Волноваха в сумі 140 тисяч гривень (реалізація заходів Програми співпраці з молоддю та соціальної підтримки дітей, жінок та сім'ї на 2016-2017 роки). Про це повідомила директор департаменту фінансів та бюджету міськради Лілія Єлова. З її слів, йдеться про дітей з Волновахи, які мають приїхати на дві черги оздоровлення у дитячому таборі "Ровесник".

Члени комісії поцікавилися, які саме діти приїздитимуть, з яких категорій населення. Так, голова комісії Павло Данильчук зауважив, що спілкувався з батьками, які приймали дітей, які приїздили раніше на Великодні свята. Батьки розповіли про значний негатив та зізнавалися, що більше не хочуть бачити таких дітей. Діти, мовляв, говорили про "русскій мір", очікували на дорогі подарунки, хоча приїхали переважно з заможних родин. Звичайні луцькі сім’ї витрачали тисячі гривень на дозвілля цих дітей.

Депутат зазначив, що підтримував би залучення дітей з таких населених пунктів, що справді потрапили у зону бойових дій, на відміну від Волновахи, де не впав жоден снаряд. З його слів, тамтешні мешканці не асоціюють себе з Україною, а називають "донецькими". Він наголосив, що потрібно ретельніше підбирати дітей, які приїздять до Луцька, щоб були представлені соціально незахищені категорії. Його позицію підтримав член комісії Григорій Пустовіт.

Заступник міського голови Андрій Киця зазначив, що оздоровлення дітей було жестом доброї волі між Луцькою міськрадою та Волноваською міськрадою. Він визнав, що раніше окремі випадки були не надто приємними. Наразі діти зі сходу вже приїхали у Луцьк (20 дітей у першій зміні). Посадовець погодився, що 140 тисяч на їхнє оздоровлення фактично забрали в дітей Луцька, яких могли б оздоровити у таборі "Ровесник". Щодо критеріїв відбору дітей, він повідомив, що лишається сподіватися на порядність партнерів з Волновахи. З його слів, не зовсім влаштовує і вікова категорія дітей – приїжджають надто дорослі діти, з якими вже пізно працювати.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости