Рівняни подорожували Галактикою

335

style="padding-top:20px; border-color:#fff;">

Днями у театрі «Сонях» відбулося експериментальне читання уривків з твору Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці».

24 травня рівняни разом з командою молодіжної організації «Яскраво» пережили кінець світу випадково опинившись на космічному кораблі. Проект «Година в метро» запросив аматорських та професійних акторів для театрального читання уривків з книги Дугласа Адамса «Автостопом по Галактиці».

Головну роль виконав талановитий Ернест Кулик, чудово зігравши нещасного землянина, який в один день втратив свою планету.

Роль кращого друга головного героя, харизматичного інопланетянина Форда, зіграв не менш харизматичний Павло Осіпов. Саме завдяки його неповторній грі сміх лунав залі ледь не щохвилини.

Кожного вразив й неймовірний талант Тимура Тимченка. Актор так надзвичайно легко перевтілювався з похмурого робітника у зацікавленого бармена, та навіть у самого вогона, що й не відчувалось, ніби всіх цих персонажів озвучила одна людина!

І талановитого автора зіграв неперевершений Свято Слав! Завдяки його відданості справі, історія і справді ожила, залишилась у серці рівнян незабутньою та яскравою. І авжеж кожен відвідувач повірив, що одного четверга все може піти не за планом….

Сумною новиною для усіх стало те, що це була остання «Година в метро» в цьому сезоні. Засмутився навіть «Сонях» - аби затримати нас найдовше, театр не дозволяв ніяк розпочати читання, не даючи кулісам відчинитись. Але не варто засмучуватись! «Година в метро» обов’язково повернеться у вересні, з новими цікавими історіями! А відгуки, які відвідувачі написали під час «Чайної» на конкурсі на найкращий відгук, зігріватимуть серця команди усе літо.

Команда організаторів з нетерпінням чекає наступної зустрічі!

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости