В Ужгороді запрацювала виїзна бібліотека для пенсіонерів з геріатричного центру

595

В Ужгороді організували виїзну бібліотеку для літніх людей. Пенсіонери, які місяцями не виходить із геріатричного центру, кажуть, що це справжнє спасіння, адже книжки для них – одна із небагатьох розваг.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Тільки-но бібліотекарі приїжджають до геріатричного центру і розкладають свої речі, спричиняється справжній ажіотаж. Старенькі жартують, що на бібліотеку тут чекають, як на Святого Миколая.

«Я дуже зраділа, навіть до сліз, коли сказали, що до нас приїдуть з книжками. Молодці дівчата, що прислуховуються до наших побажань – завжди питають, кому що потрібно і хто чим цікавиться», – каже пенсіонерка Клара Кіш.

Процедура отримання книжок тут, як у звичайній бібліотеці: оформлення читацького квитка, офіційний запис. Книги можна і замовляти, їх привозять що два тижні.

«Найбільш затребуваними книжками виявилися детективи, фантастика і містика. А жінки просять переважно романи про кохання чи поезію сучасних авторів. Люблять читати і класику», – розповідає бібліотекар Євгенія Напуда.

Зараз у центрі соціального обслуговування живе 33 пенсіонери, половина з них не ходить. Це самотні люди, для яких заклад уже роками є рідною домівкою. Бібліотекарі зізнаються: навіть не сподівались на такі емоції стареньких від книжкової ініціативи та додають, що наступним проектом буде виїзна бібліотека для бійців АТО.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости