У Черкасах водіїв тролейбусів побільшає

405

Фото Валерія Мироненка, Фейсбук

Сьогодні перша група черкащан  у кількості шести осіб вирушила до Києва на навчання водіїв тролейбусів. Про це у мережі повідомив представник громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Валерій Мироненко.

За його словами, підготовка і навчання майбутніх водіїв у столиці триватиме протягом трьох місяців.

«Усі, хто поїхали, досить довго чекали, коли випаде нагода нарешті отримати бажану професію, адже кожний мріяв про це з самого дитинства», – зазначив Валерій Мироненко.

Серед охочих освоїти професію водія колишні кондуктори тролейбусів та автобусів, автослюсарі. Окрасою чоловічого товариства є молода вродлива дівчина Альона Репеченко, яка так само виявила бажання стати водієм.

«Навчання у Києві буде тривати близько трьох місяців. За цей час група досконало вивчить теоритичну частину і частково практичну. Іншу частину навчання, а це водіння, група буде проходити вже в Черкасах. Загалом навчання триватиме п’ять місяців», – зауважив Валерій Мироненко.

Він наголосив, що за останні п’ять років це перша група молодих водіїв, які пройшовши навчання,  підсилять водійський склад КП «Черкасиелектротранс». На осінь планується формування другої групи для проходження навчання.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги