На Волині студенти обрали нового мера та депутатів

319

Студентського мера та депутатів студентського магістрату Волині обирали у рамках десятого регіонального студентського мульти-фестивалю «Студентська республіка 2016», який відбувався з 27 по 29 травня 2016 року на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» у селі Гаразджа Луцького району.

Привітати студентів з відкриттям фестивалю прибули заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА , директор центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін, а також організатори, голова ГО «Volfest» Валерій Пельц і голова «Студентської Ради Волині» Неля Жиговець.

На фестивалі представили 11 навчальних закладів, а це більше трьохсот студентів, які протягом фестивалю змагались у різноманітних змаганнях та конкурсах. Згідно з підсумками всіх змагань, перше загальнокомандне місце отримала команда Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.На фестивалі відбувся відбір до фіналу конкурсу краси «Перша леді Волині 2016». Дванадцять студенток з різних вузів протягом двох днів брали участь у майстер-класах, у фото сесіях та дефіле, а на другий день фестивалю продемонстрували свою красу та знання. В результаті конкурсу до фіналу відібрали 7 учасниць, які 26 червня позмагаються за корону «Першої леді Волині». Конкурс відбуватиметься на Театральному майдані міста Луцька з нагоди Дня молоді.Та головна битва очікувала на громадян Студентської республіки в останній день фестивалю, адже в боротьбі за посаду студентського мера зійшлись два студентських лідери найбільших волинських навчальних закладів, студент Луцького національного технічного університету Олексій Табачук та його конкурент, студент Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Тарас Дубина.

Спочатку між кандидатами у студмери відбулися дебати, де кожен зазначив основні положення власної передвиборчої програми. Лише після цього студентипроголосувати за майбутнього мера у відповідних бюллетенях зі справжнім ЦВК, спостерігачами та урнами для голосування. З перевагою 60 на 40 відсотків перемогу здобув студент ЛНТУ Олексій Табачук, який став «студентським мером» і очолить волинську делегацію на фіналі фестивалю.Окрім мера, студенти обирали студентський магістрат із двох партій: «Студентський альянс» та «Дзень». Голоси виборців тут розділились так само, які на виборах мера, на користь партії «Студентський альянс». До складу магістрату увійшли: Назарій Райхерт (ЛНТУ), Тетяна Фокін (ЛПК), Ірина Дем’янчук (СНУ), Богдан Оліг (Луцький медколедж), Владислав Бутовський (Ківерцівський медколедж), Ірина Гаранчевська (ЛНТУ), Артем Юхимчук (СНУ),Назар Дубина (СНУ) , Олександр Кисін (ЛВПУ), Максим Тарківський (СНУ).

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости