У 2015 році міський голова Хмельницького задекларував 83 600 гривень

432

Фото: з архіву 0382.ua

Міський голова Хмельницького став не найбагатшим українським градоначальником. І, навіть, не великим землевласником. Ні квартири, ні автівки у родини не задекларовано.«Слово і Діло» дослідило декларації очільників українських міст, аби показати, на що живе й чим володіє наша з вами міська влада.

Земельні ділянки у володінні родини Симчишина склали площу 600 м2. Більш нічого у власності родини задекларовано немає. Ні будинку, ні квартири, іншої нерухомості у рідних Олександра Сергійовича немає. Немає у родини і авто.

Заробітна плата декларанта за 2015 рік склала 83 600 грн. А от сукупний дохід родини за рік склав 28 634 грн.

Нагадаємо, що У другому колі виборів міських голів Олександр Сергійович отримав більшість голосів (60,83%) та став очільником Хмельницького. Склав присягу Симчишин 26 листопада на першій сесії міської ради.

Читайте також: 

Найбільшу зарплату за 2015 рік отримав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Минулого року він заробив 3,704 млн грн. Щоправда, більшість цих коштів Буряк отримав на посаді головного інженера комбінату «Запоріжсталь», оскільки очолив місто лише наприкінці листопада 2015 року.

Київський міський голова зарплати не отримує, тому задекларував лише 1,872 тис грн. А от живе він на сукупний дохід та банківські вклади його родини: за минулий рік сім’я Кличків заробила понад 2,625 млн грн, а на рахунках самого Віталія Володимировича та його близьких зберігається понад 247,175 млн грн.

Найбільшим землевласником є мер Чернігова Владислав Атрошенка, який задекларував 12 земельних ділянок загальною площею майже 152 тис. м2, що належать йому та його родині. Також не обділена сім’я Атрошенків квартирами та будинками: відповідно до декларації, їх у них аж 8 (4 квартири та 4 приватні будинки).

Водночас міський голова Харкова Геннадій Кернес у своїй декларації вказав власністю... 7 м2. Офіційно харківський мер більше нічого немає (ні автомобілів, ні ділянок, ні житла).

Читайте також:  

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Тема
Источник

Наши блоги