УкрРус

Аферисти в мережі: на Тернопільщині жінку залишили без прикрас і грошей

1.2т

Продаєте товар через мережу, пам’ятайте, ви в зоні ризику, адже шахраї, надсилаючи фальшиві смс-повідомлення про перерахування на ваш рахунок коштів, забирають товар.

Залишилася без дорогих сережок та грошей 27-річна жителька Тернополя. Жінка на одному з сайтів розмістив оголошення про продаж прикрас. Через деякий час їй зателефонував невідомий чоловік і сказав, що готовий придбати товар.

Продавець та покупець домовилися про зустріч під час якої чоловік запевнив, що купує сережки, а кошти за них тернополянці надійдуть на картку. Смс-повідомлення дійсно підтвердило, що 6200 гривень перечислені, тож жінка віддала товар. Та коли пішла до банкомату знімати готівку, зрозуміла, що її надурили.

Правоохоронці вкотре роз’яснюють суть афери: для махінацій зловмисники використовують "І - бокси" або банківські картки. Пройдисвіти дійсно кидають гроші на вказаний рахунок, але після того, як спільник забирає товар, гроші щезають. Шахрай відміняє попередню операцію з переведення коштів ще до того, як продавець дістанеться до банкомату. Іноді злодії кидають своїм жертвам фальшиві повідомлення з номерів, які, на перший погляд, схожі на ті, що присилає банк.

Наши блоги