На Житомирщині зафіксовано черговий спалах гепатиту А серед дітей

684

У Кмитівській спецшколі-інтернаті Коростишівського району, що на Житомирщині, зафіксовано спалах вірусного гепатиту А, внаслідок чого у лікарню госпіталізовано 17 дітей.

Про це 25 жовтня повідомив прес-центр управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

"За оперативним первинним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, серед учнів Кмитівської спецшколи-інтернату Коростишівського району зафіксовано спалах вірусного гепатиту А", - інформує прес-центр.

Фахівці повідомляють, що при проведенні епідеміологічного розслідування в осередку контактних дітей обстежили на Ig M до HAV (антитіла до вірусу гепатиту А) по класах, в результаті чого було виявлено та госпіталізовано ще 17 хворих.

"Захворювання перебігає в легкому (5 осіб) та середньому (12 осіб) ступенях тяжкості. В епідемічному осередку встановлено медичне спостереження за контактними, проведена поточна та заключна дезінфекція. Протиепідемічні заходи в осередках тривають", - інформує УОЗ.

Як повідомляв "Обозреватель", нещодавно спалах вірусного гепатиту А був зареєстрований серед учнів Зороківського козацького ліцею Черняхівського району.

Читайте все новости по теме "Центр" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости