"Це не по-українськи!": У Луцьку під тиском громадськості припинили приймати сміття зі Львова

1.9т

Вчора, 15 червня, на полігоні поблизу с. Брище, що під Луцьком, під тиском громадськості припинено прийом сміття зі Львова.

Про це повідомляє IA ZIK.

Луцький мер Микола Романюк на власній Фейсбук-сторінці написав, що припинили прийом сміття зі Львова на полігоні поблизу села Брище.

"Таке рішення прийнято відповідно до категоричної позиції жителів села Брище, які збиралися перекривати дороги. Це в нас модно останнім часом. Шкода, що мешканці пішли на поводу у політиків", – каже мер.

За його словами, у сусідів біда, а "ми залишаємо їх наодинці з їхніми проблемами".

"Це не по-українськи!" – заявив градоначальник.

Нагадаємо, на луцьке сміттєзвалище ночами стали завозити фури відходів зі Львова.

Ресурсу луцького сміттєзвалища разом із сортувальною лінією вистачає на 15 років.

Зазначимо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з’явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників та один комунальник. Троє надзвичайників загинули, водночас зниклого еколога не знайшли. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу.

7 червня повідомили, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м. Станом на сьогодні пожежа триває. Для ліквідації загоряння вирішено застосовувати авіацію ДСНС. Також відновили пошуки зниклого еколога.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги