Львівський стадіон став рекордсменом

1.2т

Стадіон «Арена Львів» внесений до Реєстру рекордів за показником «Найбільша кількість матчів упродовж 31 дня», при цьому бралась до уваги кількість матчів за період з 1 квітня до 1 травня.

За цей час на львівській арені було зіграно 8 офіційних матчів з футболу та проведено 5 передматчевих тренувань. Відзнаку про побиття рекорду отримав директор ДП «Арена Львів» Денис Ринський.

«Цей футбольний сезон був доволі успішним для «Арени Львів», адже наш стадіон став домашнім одразу для двох українських клубів – ФК «Шахтар» (Донецьк) та ФК «Карпати» (Львів). Особливо насиченим видався квітень, коли за місяць було проведено 8 офіційних матчів, не враховуючи інші навантаження на поле.

Хочу відзначити високий професіоналізм усіх служб, що відповідали за якість газону і організацію цих матчів та подякувати їм за добре проведену роботу. Вважаю, що внесення до Реєстру рекордів стало гідною винагородою для усієї команди «Арени Львів» У майбутньому, ми зробимо все для того, щоб перевищити цей показник», - пообіцяв директор стадіону Денис Ринський.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости