Назвали найбільш криміногенні райони Волині

996

Загальний рівень злочинності по території місцевої прокуратури становить 94,6 злочинів на 10 тисяч населення. Суттєво більшим він є у Нововолинську та Володимирі-Волинському (150 та 130 злочинів на 10 тисяч населення відповідно)

Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Волинської області.

У Володимир-Волинській місцевій прокуратурі за головування керівника місцевої прокуратури Віталії Книш відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів міст Володимира-Волинського та Нововолинська, Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Турійського та Локачинського районів.

Загальний рівень злочинності на території місцевої прокуратури становить 94,6 злочинів на 10 тисяч населення. Суттєво вищим він є у Нововолинську та Володимирі-Волинському (150 та 130 злочинів на 10 тисяч населення відповідно). Найнижчий рівень злочинності - у Горохівському та Іваничівському районах.

Кількість облікованих на території кримінальних правопорушень за 9 місяців цього року (2416) у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (2340) зросла лиш на 3,2%. Проте на 39 % зросла кількість облікованих злочинів у Нововолинську та на понад 32 % – у Горохівському районі.

Внаслідок активізації спільної роботи правоохоронних органів із профілактики злочинності, зокрема, у підлітковому середовищі, наполовину зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми. Знизилося число злочинів, учинених особами, які раніше їх вчиняли, та у групі осіб. Зменшилася кількість тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі зі смертельними наслідками, шахрайств та хуліганств

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости