Львівщину відвідав командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі

525

27 травня на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака та командувача Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенанта Фредеріка Бен Ходжеса, інформує прес-служба України.

— Я вражений та вдячний за те, наскільки багато уваги та зусиль приділяють інструктори з країн Альянсу підготовці військовослужбовців ЗС України. Українці швидко вчаться. І сьогодні ми впевнені, що необхідно вкладати більше коштів саме у навчання військовослужбовців. Нам потрібно зробити все необхідне, щоб ЗС України набули більш якісних бойових спроможностей. А для того, щоб це відбулося, потрібно добре вчитися та мати добру матеріально-технічну базу для навчання, — сказав під час зустрічі очільник українського оборонного відомства.

Командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі Фредерік Бен Ходжес під час спілкування висловив співчуття родинам військовослужбовців, які загинули під час антитерористичної операції на сході України.

— Коли ми згадуємо наших загиблих товаришів, розуміємо, що нам треба готуватися до виконання службових завдань більш якісно та ставити серйозні вимоги до підготовки. Перебуваючи в Україні, я знайомлюсь із молодими офіцерами. І задоволений побаченим. Впевнений, що треба робити інвестиції у підготовку та освіту саме молодих офіцерів, а військові навчальні заклади мають відшукати та націлити на кар’єрне зростання молодих та талановитих військових, за якими майбутнє армії, — наголосив під час зустрічі пан Фредерік Бен Ходжес.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги